5 dniowa szkółka narciarska

ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKÓŁKI NARCIARSKIEJ!

Szkółka narciarska dla dzieci, to program specjalnie stworzony i dopasowany do umiejętności najmłodszych narciarzy w wieku od 5 do 12 lat. Umożliwia naukę jazdy na nartach w małej grupie rówieśników, w wesołej i przyjaznej atmosferze.

Program szkoleniowy składa się z 8 poziomów, uporządkowanych zgodnie ze stopniem narastającej trudności. Plan szkolenia oparty jest na założeniach zgodnych z programem opracowanym przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. W ramach tego programu każde dziecko otrzymuje SITNUSIOWY Indeks, do którego wpisami potwierdza się kolejne zaliczone poziomy zaawansowania. Nabycie umiejętności kolejnych poziomów nagradzane jest kolorowymi, metalowymi odznakami.

Program zajęć

• Zbiórka i rozgrzewka o godzinie 10:00
  • Początek zajęć na nartach w odpowiednio dobranych grupach wg. stopnia zaawansowania
  • Przewidywana przerwa na „coś ciepłego i słodkiego” ok. 11:30
  • Zakończenie szkolenia 13:30
  • Odbiór dzieci o godzinie 13:30.

Kilka informacji o szkoleniach:

• 5 dni zajęć nauki jazdy na nartach.
  • 17,5 godzin szkolenia w tygodniu – 3,5 godziny dziennie.
  • Codziennie 15 minutowa przerwa na ciepły napój i przekąskę.
  • Zajęcia w małych 4-8 osobowych grupach dobranych według stopnia zaawansowania.
  • Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze w formie zabaw na śniegu, praktyki na stoku oraz narciarskich torów przeszkód.
  • Każdy trening poprzedzony krótką rozgrzewką w formie zabawy. .
  • Zajęcia prowadzone w miejscu najlepiej odpowiadającemu poziomowi grupy (wyciąg orczykowy, krzesełkowy).
  • Testy i weryfikacja nabytych umiejętności potwierdzone wpisem w SITNUSIOWYM Indeksie.
  • W trakcie uroczystego zakończenia, wręczenie dyplomów i zdobytych odznak.
  • Kontynuacja szkolenia w każde ferie zimowe, aż do osiągnięcia złotego poziomu (zaliczenie poziomu potwierdzane jest wpisem do SITNUSIOWEGO Indeksu).

Zapisz dziecko na szkółkę!

Terminy szkoleń:

Cena nie zawiera:

• Opłat za karnety na Wyciąg Narciarski ZAGROŃ
  • Wypożyczenia nart
  • Ubezpieczenia NW

Warunkiem odbywania się zajęć w formie przedszkola narciarskiego jest stworzenie minimum jednej grupy czteroosobowej w jednym stopniu zaawansowania. Kursant musi umieć wjeżdzać wyciągiem oraz zjeżdżać pługiem w linii spadku stoku.

W zgłoszeniu mailowym dziecka powinno znaleźć się:

• Imię i nazwisko uczestnika
  • Wiek